«آنیشکا هولاند» برای نتفلیکس سریال لهستانی می‌سازد

http://naghdefarsi.comhttp://www.artsportal.ir/wp-content/plugins/feedp/cache/8daa2_image_13960622322_agnieszka-holland.jpg

آنیشکا هولاند که به تازگی جدیدترین ساخته‌اش به عنوان نماینده لهستان در رشته بهترین فیلم خارجی زبان به آکادمی اسکار معرفی شد، اولین سریال لهستانی زبان «نتفلیکس» را کارگردانی می‌کند. هولاند در گذشته، چندین قسمت از سریال پرطرفدار «خانه پوشالی» را برای نتفلیکس کارگردانی کرده است. فیلمساز ۶۸ ساله لهستانی که فیلم‌های «اروپا اروپا» و «در تاریکی» را در کارنامه دارد، فصل اول این پروژه هشت قسمتی را بر اساس فیلمنامه جاشوآ لانگ کارگردانی می‌کند.

به گزارش «ورایتی»، اولین سریال لهستانی زبان نتفلیکس در شهرها و مناطق مختلف لهستان مقابل دوربین می‌رود و سال آینده به صورت آنلاین در دسترس کاربران این شبکه در سراسر دنیا قرار می‌گیرد. طبق اعلام نتفلیکس، این سریال به سبک و سیاق تریلرهای جاسوسی جنگ سرد ساخته می‌شود و در دنیایی موازی رخ می‌دهد؛ جایی‌که «پرده آهنین» همچنان پابرجاست و لهستان تحت لوای حکومت سرکوبگر پلیسی به سر می‌برد.

فرانک مارشال تهیه‌کننده «دنیای ژوراسیک» و مجموعه فیلم‌های «جیسن بورن» به همراه رابرت زاتنوفسکی تهیه‌کننده «خانه پوشالی» به عنوان تیم تهیه‌کننده اجرایی در تولید این پروژه تلویزیونی مشارکت خواهند داشت.


منبع: آی‌سینما

ارسال یک پاسخ