آپشن‌های سرمربی استقلال روز به روز بیشتر می‌شود

به گزارش ایران اسلامی،  اگرچه برانکو بعد از قهرمانی در لیگ برتر طوری صحبت کرد که فصل بعد هم سرمربی پرسپولیس است اما در اردوگاه رقیب سنتی موضوع کاملا فرق می‌کند. وینفرد شفر که با انتقادهای فراوانی در میانه راه جانشین علیرضا منصوریان شد، حالا طوری نتیجه گرفته که ماندنش به معضلی برای مسئولان باشگاه تبدیل شده است. از سویی افتخاری و پندار توفیقی مدیر و معاون باشگاه ماندن شفر را قطعی می‌دانند و از سویی دیگر سرمربی آلمانی آبی‌پوشان هنوز به صورت قطعی قولی برای ماندن در استقلال در فصل بعد نداده است.

 

نتایج شگفت‌انگیز او در استقلال باعث شده تا خواسته هواداران را مقابل باشگاه قرار دهد و او نیز در مقابل خواسته‌هایش را برای ماندن در استقلال بیشتر کند. ابتدا آن چیزی که محتمل می‌رسید اضافه شدن مبلغ پیشنهادی شفر بود اما به نظر می‌رسد موضوع فقط مبلغ پیشنهادی شفر نیست و او خواسته‌های دیگری را نیز در جلسات خصوصی با مسئولان باشگاه مطرح کرده است. ابتدا گفته می‌شد شفر تقاضای‌۶۰۰ هزار دلار کرده، اما چند روز بعد عنوان شد او برای فصل بعد‌۸۰۰ هزار دلار از استقلال می‌خواهد.

 

در جدیدترین شایعه‌ای که منتشر شده گفته می‌شود شفر برای ماندن در استقلال یک میلیون دلار درخواست کرده است.  البته به دلیل شفاف‌سازی نکردن ارکان باشگاه استقلال در این خصوص باعث شده تا اخبارها در حد شایعه منتشر شود. شایعه‌ای که نه تکذیب می‌شود و نه تایید. اما مبلغ پیشنهادی، تنها خواسته شفر برای ماندن در استقلال نیست‌ و او آپشن‌های زیادی را به قراردادش اضافه کرده است. شفر که چندی پیش در مصاحبه‌ای از وضعیت خودرو، اینترنت و حتی منزل مسکونی‌اش گلایه کرده بود، از مسئولان باشگاه درخواست کرده برای فصل بعد این ۳ مورد و مواردی از این دست برای خودش و دستیارانش برطرف شود.

 

لیست جذب بازیکن برای فصل بعد که ۳،۲ تن از آن‌ها خارجی هستند، دیگر تقاضای شفر از آبی‌هاست. او معتقد است برای قهرمانی استقلال در فصل آینده باید تیمش تقویت شود. اما جالب است بدانید آخرین شایعه‌ای که درخصوص تمدید قرارداد شفر به بیرون درز کرده، تقاضای او برای جذب ۲ دستیار خارجی است که اگر این اتفاق رخ دهد تعداد دستیاران خارجی او به ۴ مربی افزایش خواهد یافت. به نوشته خراسان، آبی‌ها در مورد تمدید قرارداد شفر شفاف‌سازی نمی‌کنند تا هر روز شایعات پیرامون این موضوع بیشتر و بیشتر شود.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=20000

ارسال یک پاسخ