احسان خواجه امیری، فرزاد فرزین و سیروان خسروی بهترین خواننده‌های سرود تیم ملی فوتبال ایران

موسیقی ما – احسان خواجه امیری، فرزاد فرزین و سیروان خسروی از نظر کاربران سایت «موسیقی ما» به عنوان بهترین خواننده‌های سرود تیم ملی در ادوار گذشته انتخاب شدند.

به گزارش «موسیقی ما»، انتشار گزارشی با موضوع سرودهای تیم ملی فوتبال ایران در ادوار مختلف جام جهانی فوتبال تحت عنوان: «از «ریکی مارتین» تا «احسان خواجه امیری در مستطیل سبز» بازتاب‌های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشت و باعث شد نظرسنجی سایت «موسیقی ما» برای انتخاب بهترین اثر برای تیم ملی با واکنش و استقبال خوبی در فضای مجازی رو به رو شود.

در این نظرسنجی که تعدادی از شاخص‌ترین آثار برای تیم ملی فوتبال مورد نقد و بررسی قرار گرفته بود، قطعه «دروازه‌های دنیا» با صدای احسان خواجه امیری با بیشترین رای در صدر قرار گرفت و پس از آن «جنون» فرزاد فرزین و «هفتاد میلیون ستاره» با صدای سیروان و زاینار خسروی بیشترین طرفدار را داشت.

ای ایران (علیرضا عصار)، وطن یعنی (رضا یزدانی)، شال سه رنگ (رستاک حلاج)، تیم عاشق (مازیار فلاحی)، ای جاودان ایران (گروه آریان)، ایران (امیر تاجیک) و صلح و عشق (امید حجت) دیگر قطعاتی بودند که در این رده بندی حائز رتبه‌های بعدی شدند.

این در حالی‌ست که در هفته‌های گذشته با تصمیم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، وظیفه ساخت آهنگ رسمی تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به بنیاد رودکی واگذار شده است و قرار است ارکسترهای سمفونیک و ملی این قطعه را ساخته و اجرا کنند که البته هنوز خواننده این قطعه مشخص نشده است.

ارسال یک پاسخ