اختتامیه‌ رپرتوار ۳ نمایش اقتباسی در تماشاخانه «پایتخت»

سه نمایش اقتباسی هر سه نوشته‌ روزبه حسینی با سرپرستی این نویسنده که در گروه «و ناگهان» توسط ۳ کارگردان جوان، از ۲۲ مرداد تا ۱۳ شهریورماه در خانه هنرمندان سالن استاد انتظامی روی صحنه رفتند به آخرین گام خود یعنی معرفی اثر برتر رسیدند.

این سه نمایش توسط ۶ داور عرصه‌ هنر و تماشاگران در طول ۱۸ شب مورد داوری و ارزیابی قرار گرفتند. رویا نونهالی، عادل بزدوده، سعید اسدی، اکتای براهنی، رامتین شهبازی و محمد امیریاراحمدی داوران این رپرتوار بوده‌اند.

در این مراسم داوران اثر برگزیده را معرفی خواهند کرد. همچنین بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر زن از نگاه تماشاگران نیز معرفی و مورد نکوداشت قرار خواهند گرفت.

ورود و شرکت در مراسم اختتامیه‌ رپرتوار سه نمایش اقتباسی از گروه فیلم و تئاتر «وَ ناگهان» که روز پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ساعت ۱۵ در تماشاخانه‌ پایتخت با حضور گروه‌های نمایشی و جمعی از اهالی رسانه و هنرمندان برگزار خواهد شد برای علاقه مندان آزاد است.

تماشاخانه‌ پایتخت در میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۲ واقع است و نمایش برگزیده در این تماشاخانه اجرای دیگری خواهد داشت که در اخبار تکمیلی گفته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ