از کجا مشاوره تحصیلی آزمون دکتری بگیریم ؟

مشاوره تحصیلی آزمون دکتری ( تلفنی- اینترنتی)

اگر الان دانشجوی ارشد یا فارغ‌التحصیل آن هستید و به فکر شرکت در آزمون دکتری هستید؛ این مطلب یعنی مشاوره تحصیلی آزمون دکتری مناسب شماست. اندکی از وقت با ارزشتان را در اختیارمان قرار دهید و متن را تا انتها بخوانید، قول می‌دهیم که از صرف وقتتان پشیمان نشوید.
با توجه به اعلام زمان برگزاری کنکور دکتری ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی و آینده‌نگری به شما کمک می‌کند تا گام‌های درستی بردارید و بدون آزمون و خطا در جهت رسیدن به خواسته‌تان پیش بروید. برایتان توضیح می‌دهیم که چرا صرف وقت و هزینه برای داشتن یک راهنمای آشنا به مسیر، بهترین سرمایه‌گذاری روی خودتان است تا به هدف‌تان دست پیدا کنید. با ما همراه باشید.
چرا مشاوره بگیرم؛ یعنی تنهایی نمی‌توانم؟
شما شخص توانایی هستید که تا این مقطع از تحصیلات تکمیلی آمده‌اید و می‌خواهید آن را ادامه دهید، پس در توانایی خود هیچ شکی نداشته باشید؛ اما چرا مشاوره نیاز هست؟
شما تنها شرکت‌کننده در آزمون دکتری نیستید و قرار است مسیری را بروید که برایتان نا آشناست. داشتن یک مشاور تحصیلی آزمون دکتری به شما کمک می‌کند تا:
• قدم‌های بهتری را بردارید.
• به سوالات و نگرانی‌های شما پاسخ می‌دهد.
• به شما کمک می‌کند تا تنها نگرانی و دغدغه‌تان آزمون باشد.
• …
مجموعه‌های زیادی برای مشاوره وجود دارند و کارشان راهنمایی به شماست اما ضمن مزایا، با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که مجموع آن‌ها در تصمیم‌گیری شما برای انتخاب مشاور و راهنمای مسیر نقش دارند.
مواردی که به عنوان مزایای یک مرکز مشاوره تحصیلی آزمون دکتری شناخته می‌شود:
• سابقه خدمت
هر اندازه که سابقه خدمت بیشتر باشد، توانایی مجموعه در انجام مناسب خدمتش، بهتر است.
• مشاوران باتجربه
فرایند تخصصی جذب مشاور باتجربه و افرادی که خودشان این مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، قطعا در روند کمک مناسب به شما، تاثیر دارد.
• احتمال بالای قبولی افرادی که از مشاوره تحصیلی آزمون دکتری استفاده کرده‌اند.
دیدن سابقه و نتیجه‌ی افرادی که در مجموعه بوده‌اند، نشان از توان و تاثیرگذاری مجموعه است.
• مشاور مختص به شما
اگر متناسب با روحیات و اخلاقیات شما، مشاور انتخاب شود؛ اثرگذاری زیادی را برایتان خواهد داشت.
پایگاه تخصصی آزمون دکتری
می‌خواهیم مرکزی را به شما معرفی کنیم که کار تخصصی مشاوره تحصیلی آزمون دکتری را به صورت تلفنی و اینترنتی انجام می‌دهد. ابتدا با سابقه و مزایای این مجموعه آشنا شوید.
پایگاه تخصصی آزمون دکتری ۱۰ سال است که به صورت تخصصی در کنـکور دکتری فعالیت می‌کند. از جمله خدمات این مرکز: ارائه منابع، مشاوره و برنامه‌ریزی با استفاده از بهترین مشاوران و رتبه‌های برتر کنـکور دکتری برای داوطلبان است.
هدف مرکز از مشاوره تحصیلی آزمون دکتری، نتیجه گرفتن شماست.
انتخاب مشاور برای شما بعد از ثبت‌نام، به صورت تخصصی و با توجه به نقاط ‌ضعف و قوت شما توسط پایگاه آزمون دکتری انجام می‌گیرد. بنابراین مشاور حرفه‌ای متناسب با روحیه، علایق و نیازهایتان به شما اختصاص داده می‌شود.
پایگاه تخصصی آزمون دکتری phdphd.org هزینه‌ها را به صورت ماهانه از شما دریافت می‌کند. اگر بعدا، به هر دلیلی از مشاوره و عملکرد مجموعه رضایت نداشتید، می‌توانید ماه‌های بعدی را با مجموعه ادامه ندهید و حتی مقدار هزینه باقی‌مانده ماه، به شما پس‌داده خواهد شد. این‌گونه، آرامش خیالی را بابت دریافت خدمات با کیفیت خواهید داشت.
پایگاه تخصصی آزمون دکتری پیگیر وضعیت داوطلبان و رضایت‌شان از مشاور مجموعه است و همیشه در تلاش است تا رضایت بالای شما را کسب و حفظ نماید. بنابراین، دریافت خدمات با کیفیت تا پایان روز کنـکور و حتی بعد از آن ادامه دارد.
مشاوره تحصیلی آزمون دکتری، به صورت مشاوره فردی است که طی آن، تمام مسیر، کاملا شفاف و روشن در اختیارتان قرار می‌گیرد و نگرانی‌های شما را برطرف می‌کند. راهکارهای سودمند ارائه می‌دهد و دلایلی که برای انجام کارها مطرح می‌کند، همگی طبق اصول درست و قابل دفاع هستند.
آیتم های جلسه مشا‌وره فردی شامل
۱. انجام مصاحبه فردی و بررسی شرح‌حال شما
۲. آنالیز شخصیت مطالعاتی شما با استفاده از پرسشنامه تخصصی
۳. هدف گذاری و تعیین رتبه مطلوب و قابل دستیابی برای شما
۴. کمک به تعیین انتخاب گرایش صحیح با توجه به شرایط و خواسته‌های شما
۵. معرفی ضرایب، دروس و بهترین منابع رشته‌های آزمون دکتری
۶. تعیین استراتژی مطالعاتی بهینه براساس گرایش انتخابی شما
۷. بیان مهم‌ترین نکات بهداشت مطالعاتی
۸. پاسخ به سوالات و دغدغه‌های ذهنی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره تلفنی کنکور دکتری ( اینترنتی – تلفنی ) کلیک کنید.

پایگاه تخصصی آزمون دکتری از خدمت مشاوره رایگان برای مشاوره تحصیلی آزمون دکتری نیز برخوردار است که به شما کمک می‌کند شناخت بهتری نسبت به مجموعه داشته باشید و در صورت تمایل از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
سخن پایانی
همیشه راهنما و مشاور در انتخاب بهتر به ما کمک کرده‌اند. فرقی ندارد که در چه زمینه‌ای نیاز به کمک داشته باشیم، مشاوره برای انتخاب درست‌تر و بهینه‌تری است که ما با توجه به شرایط‌مان می‌توانیم آن‌ را داشته باشیم. آزمون دکتری علاوه‌بر هزینه و انرژی که صرف آن می‌کنیم، بحث چند سال زمان را با خود به همراه دارد. بسیار سخت است که مسیری را برویم و بعد متوجه اشتباه بودن آن شویم. پایگاه خبری آزمون دکتری با مشاوره تحصیلی آزمون دکتری که به صورت تلفنی و اینترنتی آن را ارائه می‌دهد، به انتخاب بهتر شما کمک می‌کند. مشاوران آن مجموعه باتجربه‌اند و می‌توانند مانع از اشتباهات متداولی شوند که در افراد این مقطع روی می‌دهد. شیوه پرداخت هزینه‌ها نیز کاملا به نفع شماست. شما باشید چه مسیری را انتخاب می‌کنید؟

ارسال یک پاسخ