استقبال از تیتراژ پایانی «ایران برگر» با صدای «شهرام ناظری»

تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی «مسعود جعفری جوزانی» که توسط «شهرام ناظری» خوانده شده است؛ مورد استقبال مخاطبان موسیقی و سینمای کشور قرار گرفت.

تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی «مسعود جعفری جوزانی»، به آهنگسازی «ارشک رفیعی» بر اساس شعر «دانه‌های باران» از سروده‌های «سیاوش کسرایی» که توسط «شهرام ناظری» شوالیه آواز ایران خوانده شده است در روزهای نوروز بر روی تعدادی از سایت‌های معتبر موسیقی کشور قرار گرفته و در مدت کوتاهی تعداد زیادی بازدیدکننده داشته و مورد استقبال مخاطبان موسیقی و سینما قرار گرفته است؛ به طوری که شمار قابل توجهی از علاقمندان به موسیقی این آهنگ را برای شنیدن دانلود کرده‌اند. «شهرام ناظری» برای اولین بار است که در حوزه سینما خوانندگی یک فیلم سینمایی را برعهده دارد و در واقع برای اولین بار است که یک تک اثر نیز از ایشان به صورت جداگانه در رسانه‌های گروهی کشور منتشر می‌شود.

خواندن تیتراژ پایانی «ایران برگر» وجه دیگری از توانایی و تبحر «شهرام ناظری» در خوانندگی به شمار می‌رود. خواندن این اثر توسط شوالیه آواز ایران، شکل جدیدی از اجرا است و وی که همیشه در اجرای کارهای جدید در موسیقی کشور با رعایت همه اصول موسیقی ایرانی پیشرو بوده است، در اجرای تیتراژ «ایران برگر» نیز شکل جدیدی از خواندن را ارائه داده است. آهنگ تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «ایران برگر» سال گذشته بر اساس شعر «بهانه» که به «دانه‌های باران» مشهور است از سروده‌های «سیاوش کسرایی» توسط «ارشک رفیعی» و با همکاری نوازندگان حرفه‌ای موسیقی در قالب ارکستر بزرگ ساخته شد و بنا به درخواست ایشان، «شهرام ناظری» خواننده سرشناس موسیقی ایران اجرای آن را برعهده گرفت.

مراحل ضبط نهایی این اثر توسط «آرش عادل‌پور» در استودیو «ترانه سمان» در تهران انجام شد و «زهره سلطانی» نیز به عنوان مدیر تولید در اجرای این اثر همکاری داشتند. «ایران برگر» جدیدترین اثر سینمایی «مسعود جعفری جوزانی» این روزها از طرف مخاطبان سینما در سراسر کشور مورد استقبال قرار گرفته است و هم اکنون طبق آمار رسمی سیستم سینماهای مکانیزه کشور در سال ۹۴ با فروش بیش از ۶۰۰ میلیون تومان در صدر فروش اکران نوروزی سینمای ایران قرار دارد و کماکان پیشتاز فروش است.

برگرفته از سایت موسیقی ما

تهران ۱۲۳

نظرات بسته شده است.