استقلال شتاب زده بازی نکند، العین را می برد

به گزارش ایران اسلامی، غلامرضا عنایتی، درباره تقابل استقلال تهران و العین امارات در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد:فکر می کنم استقلال در بازی رفت نشان داد توانایی برتری مقابل العین را دارد اما به دلیل شرایط خاصی که در آن دیدار بوجود آمد و ناداوری داور مالزیایی نتوانست با کسب سه امتیاز از زمین بیرون بیاید. با این وجود اگر استقلال مانند دیدار رفت بازی کند می تواند العین را در تهران شکست دهد.

 

او در ادامه تصریح کرد: استقلال باید از انجام دادن فوتبال شتاب زده و با استرس پرهیز کند چرا که این گونه فوتبال بازی کردن نتیجه عکس می دهد. آرامش بازیکنان در کنار حمایت هواداران می تواند سه امتیاز شیرین بازی را برای تیم استقلال رقم بزند.

 

عنایتی درمورد حمایت هواداران از استقلال در دیدار با العین گفت: از هواداران خواهش می کنم در بازی با العین اقدامی انجام ندهند که به ضرر کشورمان تمام شود چرا که در ماه های اخیر حساسیت های زیادی روی رفتار تماشاگران ایرانی بوجود آمده است و تیم های عربی دنبال فرصتی هستند تا نمایندگان ایران را از حمایت هواداران شان محروم کنند. بنابراین هواداران استقلال باید مراقب باشند که بهانه دست حریف اماراتی ندهند.

 

سرمربی اسبق سیاه جامگان در ادامه گفت: با در نظر گرفتن تمام جوانب می توانم بگویم استقلال نسبت به العین شانس بیشتری برای پیروزی در این بازی خانگی دارد. همان گونه که دیدید شاگردان شفر خاطره تلخ بازی با العین و شکست ۶ بر یک مقابل این تیم را فراموش کرده بودند و به راحتی در زمین العین بازی کردند.به نظرم شکست سال گذشته استقلال برابر العین از اتفاقات فوتبالی بود که برای بزرگ ترین تیم های دنیا مانند برزیل و اسپانیا هم پیش آمده است و پرسپولیس و استقلال هم از این قاعده مستثنی نیستند.

 

مهاجم اسبق تیم استقلال درباره عملکرد تیام در این تیم اظهار کرد: برخی مهاجمان عملکرد درخشانی دارد. تیام از همین دست بازیکنان است که برای گلزنی به تماشاگران اطمینان می دهد. در کل بازیکنان تمام کننده ای مانند تیام مورد لطف تیم قرار می گیرند و زحمت هم تیمی هایشان را به ثمر می نشاندند.

 

منبع : باشگاه


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=8731

ارسال یک پاسخ