اسرائیل در حالت آماده‌باش

به گزارش ایران اسلامی، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه ایران را به تلاش برای نابودی این رژیم متهم کرد و گفت تهران نباید «اراده» تل‌آویو را بیازماید.

 

نتانیاهو که در مراسم یادبود قربانیان هولوکاست صحبت می‌کرد، گفت: «ما تهاجم به خود را در نطفه خفه کرده و با قدرت به آن پاسخ می‌دهیم. این تنها حرف نیست و ما با عمل آن را ثابت کرده‌ایم.»

 

وی افزود: «من برای سران ایران یک پیام دارم، اینکه اراده اسرائیل را نیازمایید.»

 

اظهارات نتانیاهو چند روز پس از آن مطرح می‌شود که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی برای چندمین بار منطقه‌ای در خاک سوریه را هدف قرار دادند.

 

این اظهارات در حالی است که به گزارش هاآرتص، ارتش اسرائیل از بیم پاسخ انتقامجویانه ایران به حمله نظامی به فرودگاه تیفور در سوریه در بالاترین سطح هشدار نظامی قرار گرفته است.

 

در حمله نظامی جنگنده های رژیم صهیونیستی به پایگاه تیفور که بامداد یک شنبه صورت گرفت، ۱۴ نفر از حمله ۷ مستشار نظامی ایران به شهادت رسیدند.

 

به گزارش شبکه ده تلویزیون اسرائیل، کابینه رژیم صهیونیستی چهارشنبه در نشستی وضع مرزهای شمالی را بررسی کرد و پس از آن نیز نتانیاهو «چهار بار» از وزیرانش خواست، از اظهار نظر در مورد اوضاع خودداری کنند.

 

در این میان، به گزارش بی بی سی، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه، چهارشنبه در گفت و گوی تلفنی با بنیامین نتانیاهو از اسرائیل خواست، اقداماتی نکند که سوریه را بیش از این، بی ثبات کند.

 

در همین حال، نخست وزیر رژیم صهیونیستی چهارشنبه در یک مصاحبه رادیویی گفت که اسرائیل شریک عملیات نظامی احتمالی آمریکا و غرب علیه سوریه نخواهد شد.

 

به گزارش رادیو فردا،  نتانیاهو مدعی شد اسرائیل هدف های مشخص و خطوط قرمز خود را در سوریه دارد و تنها زمانی که این خطوط پایمال شود، اسرائیل اقدام می کند.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=19170

ارسال یک پاسخ