بازیافت حزب فولکسی با نام جدید

به گزارش ایران اسلامی، بازیافت حزب فولکسی با نام جدیدحزب منحله شش نفره سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که روزگاری سعید حجاریان به طعن و مزاح گفته بود، کل اعضای آن دریک فولکس واگن جا می‌شوند، در تدارک پوست اندازی و بازیابی هویت خود با نام دیگری است.

یک منبع مطلع با بیان این خبر به جوان گفت: برخی از اعضای این حزب منحله از جمله جواد امام و صادق نوروزی در تلاش هستند، تحت نام «توسعه ملی» فعالیت حزبی خود را آغاز کنند. اقدامی شبیه حزب منحله مشارکت که به حکم قانون منحل و سپس در پوشش «حزب اتحاد ملت» فعالیت خود را از سر گرفت. در کارنامه حزب مشارکت و سازمان مجاهدین تخلفات متعددی ثبت شده که ایجاد و هدایت آشوب ها، تهیه برنامه‌ای برای براندازی نظام و ارتباط مالی و سیاسی با سفارتخانه‌های بیگانه بخشی از آن‌ها اعلام شده است.

بر این اساس شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران سال ۸۹ با توجه به محتویات پرونده از جمله ادعانامه کیفرخواست ۲ شهریور سال ۸۸ دادستان عمومی و انقلاب تهران و تقاضای دبیر کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و جمعیت‌ها و آرای صادره علیه اعضا و دبیرکل سازمان مجاهدین انقلاب و گزارش مرداد ۸۹ وزارت اطلاعات و با لحاظ مرامنامه و اساسنامه سازمان مجاهدین انقلاب و قانون احزاب، رأی دادگاه را نسبت به انحلال این سازمان صادر کرده بود.

منبع :


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=34369

ارسال یک پاسخ