با همراهی عوامل «ابد و یک روز» اتفاق افتاد: ادای احترام پیمان معادی به جانبازان

1455696927448_20160216_115249-1_resized (1)

هفت نیوز: هنرمندان فیلم «ابد و یک روز» که رکوردار ۹ سیمرغ بلورین جشنواره‌ی اخیر فجر شد، به جانبازان شیمیایی موزه صلح تهران ادای احترام کردند.

در اولین گردهمایی بعد از جشنواره، این هنرمندان در موزه صلح تهران حضور یافته و پس از آشنایی بیشتر با موضوعات مختلف اتفاق افتاده در زمان جنگ به کلیه جانبازان شیمیایی حاضر در موزه ادای احترام کردند.

پیمان معادی بازیگر نقش اول «ابد و یک روز» که برای بار دوم به بازدید از این محل آمده بوده، در سخنانی مطرح کرد: من بار دوم است که با اشتیاقی بیشتر از بار اول به اینجا میایم، چون بار اول دوستان جانبازم مانند آقایان سعدی و تقی‌پور را از نزدیک نمی‌شناختم ولی الان به شوق دیدار دوباره آنان در اینجا هستم.

او ادامه داد: اتفاقا دیروز دخترم به همراه هم کلاسی‌هایش به اینجا آمده بود و با شعف خاصی تا پاسی از شب برای من و همسرم از اینجا می‌گفت. واقعا این انتقال صحیح پیام و آشنایی بیشتر امثال دختر من با تاریخ کشورشان اینگونه باعث غرور است.

سعید ملکان نیز در سخنانی گفت: همه با شوق این دعوت را پذیرفتیم، چون می‌دانستیم دیدار شما بزرگواران،حال همه ما را خوب و خوبتر خواهد کرد.

در ادامه هنرمندان حاضر، سعید ملکان (تهیه‌کننده) ، سعید روستایی ( کارگردان ) ، پیمان معادی ، پریناز ایزدیار ، ریما رامین‌فر ، شیرین یزدانبخش ، معصومه رحمانی ( بازیگران فیلم ) به بازدید از موزه پرداختند که با روایتگری جانبازان هفتاد درصد،محمدرضا تقی‌پور و حسن حسنی سعدی با موضوعاتی همچون به‌کارگیری سلاحهای شیمیایی برعلیه ملت ایران توسط صدام و به پشتیبانی ابرقدرتها در زمانه جنگ همراه شد.

حضور حبیب والی نژاد تهیه‌کننده فیلم (ایستاده در غبار ) هم در موزه صلح با عوامل فیلم «ابد و یک روز» همزمان شده بود.

موزه صلح تهران در ضلع شمالی پارک‌شهر تهران قرار دارد و همه روزه بجز پنجشنبه‌ها و ایام تعطیل بصورت رایگان پذیرای مراجعه‌کنندگان است.

ارسال یک پاسخ