برانکو به خودت بیا و دست از لجبازی بردار

به گزارش ایران اسلامی، بهزاد داداش‌زاده در رابطه با دیدار شب گذشته استقلال و ذوب‌آهن در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم‌هایی که در این مرحله از رقابت‌های آسیایی حضور پیدا می‌کنند از نظر کیفی تیم‌های خوبی هستند و همانطور که در بازی دیشب شاهد آن بودیم بازی جذاب و زیبایی بود که از سوی دو تیم استقلال و ذوب آهن ارئه شد.

 

وی افزود: استقلال توانست همراه با بازی زیبایی که به نمایش گذاشت با یار دوازدهم و گل زودهنگام به خواسته خود برسد و با اقتدار از سد ذوب‌آهن عبور و به مرحله بعدی مسابقات صعود کند.

 

داداش‌زاده در مورد تیام هم گفت: این بازیکن یکی از بهترین بازیکنان خارجی بوده که به ایران آمده است. همانطور که ایمون زاید همیشه در محوطه جریمه بوی گل می‌داد تیام هم بوی گل می‌دهد. شفر گزینه خوبی را انتخاب کرده و دیدیم نبود تیام در بازی رفت کاملا حس می‌شد و در بازی دیشب دیدیم که این بازیکن چه کیفیتی از خود به نمایش گذاشت و استقلال باید به داشتن چنین بازیکنی افتخار کند.

 

پیشکسوت فوتبال ایران همچنین در رابطه با شرایط این روز‌های پرسپولیس، برد این تیم مقابل الجزیره تصریح کرد: به هرحال پرسپولیس توانست با یار دوازدهم شگفتی بیافریند و بازی خوبی را به نمایش بگذارد و در لحظات آخر بازی با سوپرمنی، چون سیدجلال به گل برسد و به مرحله بعد صعود کند. واقعا نبود سیدجلال در امارات حس می‌شد.

 

دادش زاده افزود: برانکو باید به این واقعیت پی‌ببرد به بازیکنی که در ترکیب تیمش موثر است و بازی نمی‌دهد و خلاء آن حس می‌شود، نگاه و مدیریت بهتری داشته باشد. او باید از تمام ابزار تیمش استفاده کند و لجبازی را کنار بگذارد. در صورت بسته باقی ماندن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس، این تیم فصل آینده سال سختی پیش رو خواهد داشت. رفتن احتمالی احمدزاده، مسلمان، کامیابی‌نیا و انصاری و رفتن قطعی محرمی قطعا به پرسپولیس لطمه می‌زند.

 

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: برانکو به خودت بیا و دست از لجبازی بردار، اگر مسلمان و هرکس دیگری را نمی‌خواهی رک بگو نمی‌خواهم بازیکن جایز الخطاست حداقل با زندگی بازیکنان بازی نکن، چون باید بپذیریم که نباید برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات چندان امیدوار باشیم. تیم‌های بزرگ فوتبال جهان مانند بارسلونا و رئال مادرید هم نتوانستند فیفا را مجاب کنند تا پنجره نقل و انتقالاتی آنها باز شود.

 

منبع : میزان


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=30938

ارسال یک پاسخ