برانکو دستور تمدید با فرشاد را داد 

به گزارش ایران اسلامی، سرمربی پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم از باشگاه خواسته است که قرارداد برخی بازیکنان را تمدید کند.

بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس با پایان قرارداد تعدادی از بازیکنان کلیدی این تیم همزمان شده و از همین رو برانکو ایوانکوویچ از مسئولان باشگاه خواسته است که مانع از جدایی برخی از بازیکنان این تیم شوند.

فرشاد احمدزاده یکی از این بازیکنان است که بعد از بازی پرسپولیس برابر الجزیره اعلام شد به زودی پرسپولیس را به مقصد اروپا ترک خواهد کرد. از سوئد به عنوان مقصد بعدی او نام برده شد اما تنها چند روز بعد این خبر اینگونه اعلام شد که احمدزاده یک مشتری قطری به نام الخور دارد که دیگر بازیکن ایرانی اش سروش رفیعی را به احتمال زیاد از دست خواهد داد.

اما با وجود انتشار این اخبار از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که برانکو به مسئولان گفته است که قرارداد احمدزاده را با این تیم تمدید کنند چرا که در صورت جدایی این بازیکن و با توجه به جدایی قطعی صادق محرمی و جدایی احتمالی محسن مسلمان از نظر بازیکن به مشکل برخواهد خورد. 

پرسپولیس به خاطر مشکلاتی که بر سر انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپوربه وجود آمد از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد و تا نقل و انتقالات زمستانی نیم فصل اجازه جذب بازیکن جدید را ندارد. از طرف دیگر فرشاد احمدزاده فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان تیمش بوده و توانسته در ۳۳ بازی ۹ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل هم بدهد.

 

سبک بازی احمدزاده و جدیتش در تمرینات باعث شده بود تا دیگر بازیکنان پرسپولیس به او لقب پسر سرمربی را بدهند. هرچند امسال احمدزاده حاشیه های کمی نداشت. او در دو تمرین این فصل با منشا و شایان مصلح درگیر شد هرچند سرانجام باردیگر توانست نظر برانکو را برای حضور در ترکیب ثابت تیم به دست آورد. به نوشته ورزش سه، او حالا گویا با پیشنهاداتی از دیگر کشورها روبرو شده و آنطور که بعد از بازی با الجزیره منتشر شد احمدزاده تمایل دارد که فصل آینده را دور از پرسپولیس باشد اما پروفسور با این موضوع مخالف است و می خواهد هافبک ریزنقشش را حفظ کند.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=32667

ارسال یک پاسخ