بهتر شد که به الدحیل خوردیم

به گزارش ایران اسلامی، حمیدرضا گرشاسبی پس از مشخص شدن حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به هر حال تیم الدحیل یکی از تیم های خوب این دوره از مسابقات است که نتایج خوبی هم کسب کرده اما برای تیمی که می خواهد فینالیست شود فرقی نمی کند چه تیمی حریفش باشد.

 

گرشاسبی ادامه داد: اگر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شود قطعا تیم را تقویت خواهیم کرد تا حضور مقتدرانه ای در این مرحله داشته باشیم. اگر هم این اتفاق نیفتاد با همین موجودی که داریم تمام تلاشمان را خواهیم کرد که خوب بازی کنیم و به مرحله بعد صعود کنیم. 

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برای تیمی که می خواهد به فینال راه پیدا کند و به مقام قهرمانی برسد فرقی نمی کند حریفش چه تیمی باشد. 

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از نظر من بهتر شد که به تیم الدحیل خوردیم چرا که در دیدار برگشت میزبان هستیم و می توانیم با استفاده از حمایت تماشاگران و همت بازیکنان به مرحله بعد صعود کنیم. 

 

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که آیا برای تغییر زمان بازی برگشت که مصادف با شب تاسوعا شده رایزنی نخواهید کرد گفت: براساس تجربه ای که از قبل وجود دارد کنفدراسیون فوتبال آسیا به این درخواست ترتیب اثر نمی دهد. در گذشته هم بازی تیم ملی با ازبکستان و یک دیدار استقلال در سالهای گذشته هم همین شرایط را داشت و با وجود پیگیری ها و نامه نگاری هایی که صورت گرفت اما کنفدراسیون آسیا درخواست ما را نپذیرفت.

 

منبع : مهر


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=33550

ارسال یک پاسخ