ترند کفش های زنانه در بهار ۲۰۲۰

ترند کفش های زنانه در بهار ۲۰۲۰

احتمالا در این روز های زمستانی در تکاپو خرید برای بهار امسال هستید. در مقاله های قبلی در مورد لباس ها و استایل های بهاره و اکسسوری ها صحبت کرده ایم. بعضی ها ممکن است لباس یا مدل آرایش و لوازم آرایشی برای شان مهمتر باشد.

اما برای برخی، خرید کفش بهاره در الویت قرار دارد.  در ران وی بهار ۲۰۲۰ مدل ها و ایده های جدیدی برای کفش ها مشاهده شده است. ایده های استفاده شده در ران وی بهار شامل پاشنه گربه ای ، پاشنه های یکسره بزرگ و … می باشد.

در این مقاله ما به شما در تصمیم گیری برای انتخاب بهتر کفش راهنمایی می دهیم. با ما همراه باشید.

ترند کفش های زنانه در بهار 2020

پاشنه نازک کوتاه

از مجموعه های جدید ونتا (Bottega veneta) ، شامل صندل و کفش های پاشنه کوتاه می باشد. در این مجموعه چیزی که مطرح است مدل های جالبی است که به اوایل دهه ۹۰ بر می گردد. بسیاری از طراحان، صندل های پاشنه کوتاه خود را به شکل جلو مربعی و یا انگشتی طراحی می کنند. این نمونه از صندل ها حس راحتی را به همراه دارد . همچنین ترکیب  این مدل کفش با یک شومیز و دامن کوتاه، استایل شیکی را به شما می دهد.

کفش پاشنه (Fendi and lanvin)

همانطور که در ران وی بهار ۲۰۲۰ مشاهده می شود، این سبک کفش ها ماندگاری بیشتری دارد. استایل تان را با این مدل کفش زیبایی ببخشید. این مدل کفش برای مراسم مهمانی و دیدار ها در روز های بهاری مناسب می باشد.

ترند کفش های زنانه در بهار 2020

کفش پنجه مربعی

این مدل پنجه مربعی را در بوت ها، صندل ها و کفش های پاشنه دار هم مشاهده می کنید. کفش پنجه مربعی زیبایی خاص خودش را دارد. ارتفاع پاشنه کفش در حالت نرمال، بسیار راحت است و می توانید این مدل کفش را در بیشتر فروشگاه های کفش پیدا می کنید. دختران جوان این مدل کفش را بیشتر با شلوار جین برش دار می پوشند، اما با دامن و پیراهن هم می توانید ست کنید.

کفش های زنانه فانتزی

این مدل کفش ها یکی از پر طرفدارترین ترند کفش بهار ۲۰۲۰ است. طراحان تلفیقی از چاپ های طرح دار و پارچه های کرکی را با پاشنه های نازک بلند ترکیب کرده اند و این مدل کفش را طراحی کرده اند. این مدل کفش های فانتری زنانه برای مهمانی شب مناسب هستند و استایل خیرکننده ای را به شما می دهد.

ترند کفش های زنانه در بهار 2020

کفش زنانه پاپیونی

یکی از ترند های کفش بهار امسال، کفش های زنانه با پاپیون است. این مدل کفش ها با پیراهن های گلدار استایل شیکی را به شما می دهد.

ترند کفش های زنانه در بهار 2020

کفش های پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند و پاشنه گربه ای، بهار امسال ترند خاصی دارند. این مدل کفش در این فصل با انواع رنگ های مختلف در بیشتر فروشگاه ها عرضه می شود.

ترند کفش های زنانه در بهار 2020
منبع: dressego.com

ارسال یک پاسخ