جایزه ویژه هیات ژوری جشنواره روسیه به «آوازهای سرزمین من» رسید

2007342

هفت نیوز: «آوازهای سرزمین من» ساخته عباس رافعی با حضور در جشنواره «ارتدکس» روسیه سه جایزه دریافت کرد که یکی از آنها جایزه ویژه هیات ژوری جشنواره بود.

مراسم اختتامیه یازدهمین فستیوال «ارتدکس» (میتینگ) در شهر اوبنینسک روسیه برگزار شد و در این مراسم سه جایزه به فیلم «آوازهای سرزمین من» به کارگردانی عباس رافعی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی تعلق گرفت.

فیلم سینمایی «آوازهای سرزمین من» در بخش مسابقه این جشنواره حضور داشت و امیرحسین شریفی تهیه کننده آن توانست یک جایزه از طرف کلیساهای ارتدکس توسط میترو پولیت کلیمنت رئیس مذهبی بخش کالوگا و برووسک و دومین شخص مذهبی بعد از اسقف کبیر روسیه به دلیل دوستی بین مسلمانان و مسیحیان دریافت کند.

این فیلم همچنین جایزه ویژه هیات ژوری جشنواره را توسط رییس هیات به دلیل سختی تولید و پرداختن به مهمترین موضوع روز دنیا دریافت کرد.

جایزه سوم نیز جایزه ویژه آکادمی رادیو و تلویزیون یوراسیا (اتحادیه آسیا و اروپا) بود که توسط رییس آکادمی به امیرحسین شریفی اهدا شد و او جایزه خود را به خانواده های شهدای مسیحی که توسط تروریست ها به شهادت رسیدند تقدیم کرد. شریفی همچنین جایزه دوم و سوم خود را به کارگردان و سایر عوامل تولید این فیلم تقدیم کرد.

haftnews

ارسال یک پاسخ