جدال ملکی و افتخاری برای مدیرعاملی استقلال!

به گزارش ایران اسلامی، روز گذشته سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد و صحبت‌هایی را با بازیکنان انجام داد. افتخاری به بازیکنان وعده داد مطالبات آنها را پرداخت خواهد کرد و رقم دریافتی آنها را تا اردییبهشت ماه با این بازیکنان تسویه می‌کند. همچنین افتخاری از نقش پررنگ خود در تامین منابع مالی سخن گفته و اعلام کرده که پول با زحمات و تدابیر وی جذب می شود . این درحالی است که امور هماهنگی و قراردادی  اسپانسر جدید استقلال توسط ملکی انجام شده و کلیه امور مالی و مذاکره با اسپانسر برعهده وی است.

 

در این بین بازیکنان نگرانی‌هایی بابت مطالبات فصل گذشته داشتند، که استقلالی‌ها در جلسه روز گذشته از افتخاری سوال کردند که چرا فصل قبل ۸۰ درصد طلب بازیکنان پرداخت شده و ظاهرا بازیکنان را ۲۰ درصد جریمه کرده‌اید(این صحبت‌را اکبر عباسی ملکی در دی ماه ۹۶ با حضور در تمرین در جلسه ای با بازیکنان عنوان کرده و به آنها گفته بود به خاطر حذف از جام حذفی فصل قبل ۲۰ درصد کل تیم جریمه شده‌اند) که افتخاری گفت هیچکس جریمه نشده و این رقم به بازیکنان پرداخت می‌شود و این حرف درست نیست.

 

همچنین افتخاری روز گذشته ، علیرغم ناراحتی و دلخوری شدید اعضای هیات مدیره از مصاحبه پژمان منتظری پس از بازی با الریان ،  در جمع بازیکنان از مصاحبه جنجالی پژمان منتظری حمایت کرد و از این به بازیکن به خاطر حمایتی که از وی انجام داد تشکر کرد!

 

این در حالی است که منتظری مدیران استقلال را به باد انتقاد گرفته بود و فقط در مصاحبه اش اعلام کرد افتخاری تنها است و بقیه به دنبال عکس و مصاحبه هستند. به گزارش ایلنا، اینگونه تناقضات میان افتخاری و ملکی و صحبت هایشان میان بازیکنان این شایعه را قوت بخشیده که هر دو بر سر کسب صندلی مدیرعاملی با هم رقابت دارند و برای کسب محبوبیت نزد تیم صحبتها و اقداماتی را انجام می دهند.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=18813

ارسال یک پاسخ