جدیدترین مدل مانتوهای دانشجویی و اسپورت

جدیدترین مدل مانتوهای دانشجویی و اسپورت

اگر شما هم دوست دارید مانتو مناسبی در دانشگاه بر تن کنید تا استایل دانشجویی شما حفظ شود در ادامه نمونه هایی از مانتوهای دانشجویی را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

خرید و انتخاب مانتو های اسپرت دانشجویی شاید کار سختی به نظر برسد ما در این مطلب قصد داریم برای شما عزیزان نمونه هایی از مانتوهای دانشجویی شیک و زیبا را جهت ایده به اشتراک بگذاریم این مانتو ها باید طوری انتخاب شود که متناسب با اندام و استایل شما باشد ما در این مطلب نکاتی پیرامون تیپ و استایل دانشجویی نیز برایتان آماده کرده ایم

مانتوهای دانشجویی

مجموعه ایی از عکس های انواع مدل مانتو دانشجویی جدید و زیبا را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده این مدل های متنوع و جالب و الگوبرداری از آنها، زیباترین مانتو دانشجویی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که این مدل های زیبا از بین مانتو های جدید اسپرت و دانشجویی گلچین و در این مطلب ارائه شده است که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند. در ادامه همراه ما بوده و از این مدل مانتو های دانشجویی جدید و شیک دیدن فرمایید.

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی

بیشتر بدانید از بایدها و نبایدهای تیپ دانشجویی

در انتخاب تیپ دانشجویی دخترانه و پسرانه چند اصل اساسی وجود دارد: بدترین انتخاب تیپ دانشجویی پسرانه، کت وشلوار است. تحت هیچ عنوان روز اول با کت و شلوار در دانشگاه حاضر نشوید! اگر می‌خواهید از همان روز اول اعتبارتان را از دست ندهید، دور این یک مورد را خط بکشید. قوانین مشخصی برای پوشش دانشگاهی وجود دارد. مثلا لباس آستین کوتاه برای آقایان و مانتوهای کوتاه برای خانم‌ها ممنوع است. اما هر دانشگاهی فرهنگی مخصوص به خود دارد؛ ممکن است قوانین در یک دانشگاه سخت‌گیرانه‌تر و در دیگری آزادتر باشد.

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی

تیپ دانشجویی پیشنهاد من این است که ماه اول کمی محتاطانه‌تر لباس بپوشید. در این مدت، فرهنگ، محیط و پوشش سایر دانشجویان را کمی بررسی کنید. در این بررسی حتما دانشجویان دانشکده‌ی خودتان را در نظر بگیرید.

اگر دانشجوی عمران هستید، دانشجوهای هنر را ملاک بررسی قرار ندهید. معمولا بچه‌های هنر آزادترین پوشش را دارند، بچه‌های فنی، اسپرت می‌پوشند و دانشجوهای رشته‌های انسانی، با پوششی رسمی‌تر رفت‌و‌آمد می‌کنند. اما تمام این موارد بسته به دانشگاه متفاوت است.در سرتاسر جهان، تیپ دانشجوها معمولا ساده است؛ چرا که آن‌ها قشری هستند که بیشتر توجه خود را به تحصیل معطوف می‌کنند. بنابراین سادگی یکی از الزام‌های یک تیپ دانشجویی شیک است.

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی

کفش مناسب دانشگاه

از هرکسی که در مورد مهم‌ترین قسمت یک پوشش بپرسید، جواب متفاوتی می‌دهد. برای من یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها، کفش است و جزو آیتم‌هایی است که می‌توانید روی آن پول زیادی خرج کنید؛ چرا که مستقیما به سلامت شما هم مربوط می‌شود.

کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه :

کفش دانشجویی پسرانه کفش دانشجویی مناسب شامل یک جفت کفش اسپرت و یک جفت کفش رسمی است. در کنار این دو مورد، یک نیم بوت برای روزهای سرد لازم است. کفش‌های پاشنه بلند به عنوان کفش دانشجویی دخترانه خیلی مناسب نیستند.

تصور کنید که صبح دیرتان شده است و در راهروهای دانشگاه می‌دوید تا به کلاستان برسید؛ هر تق تق این کفش‌ها، یک خراش روی تصویر شما است.شما قرار است مدت زمان زیادی را در دانشگاه سپری کنید. به غیر از زمانی که در کلاس‌ها هستید، زمان زیادی را هم با دوستانتان خواهید گذراند؛ مخصوصا اگر دانشجوی لیسانس هستید. بنابراین باید در انتخاب کفش‌های خود دقت زیادی به خرج دهید که طبی، سبک و راحت باشند و در طولانی مدت به پای شما آسیب نزنند.

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی اسپرت

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی اسپرت و زیبا

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی شیک

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی شیک

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی شیک و مدرن

مانتوهای دانشجویی

مانتوهای دانشجویی شیک و مدرن

منبع: پرشین وی

ارسال یک پاسخ