جعل پست اینستاگرامی برای تخریب «پایتخت» +عکس

به گزارش ایران اسلامی، پنجمین سری از مجموعه «پایتخت» که با همکاری سازمان هنری رسانه ای اوج از شبکه یک سیما پخش شد توانست رضایت مخاطبان را جلب نموده و به پر بیننده ترین سریال صداوسیما در نوروز ۹۷ تبدیل شود اما با پایان یافتن این سریال هنوز حواشی آن ادامه دارد.

 

در روزهای گذشته رسانه های ضدانقلاب پستی را به نقل از صفحه اینستاگرام «محسن تنابنده»، بازیگر و نویسنده این سریال منتشر کردند. در پست ادعایی این رسانه ها محسن تنابنده نسبت به انتقاد ناجوانمردانه از بهترین سریال ایرانی در نوروز (پایتخت) واکنش نشان داده است.

 

خبر جعلی رسانه های ضدانقلاب درخصوص پست اینستاگرامی محسن تنابنده

 

این رسانه ها در ادامه مدعی شدند که فشار سپاه پاسداران به این بازیگر باعث شده که تنابنده پست مذکور را از صفحه اینستاگرام خود حذف کند! اما روز گذشته محسن تنابنده در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان انتشار و حذف هرگونه پستی را تکذیب نمود.

 

به نظر می رسد نمایش رشادت مدافعان حرم و قساوت قلب داعشیان به گونه ای باور پذیر برای عامه مردم توسط سریال پایتخت و همچنین حضور سازمان هنری رسانه ای اوج برای کمک به ساخت این سریال، باعث اوج گیری عصبانیت بازوی تبلیغاتی داعش در ایران شده است و برای تخریب این اثر حاضرند حتی دست به جعل نیز بزنند.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=20582

ارسال یک پاسخ