جیمز کامرون سریال «دروغ‌های حقیقی» را می‌سازد

http://www.artsportal.ir/wp-content/plugins/feedp/cache/a0258_image_13960625486_arnold-schwarzenegger-tom-arnold-true-lies.jpg

جیمز کامرون که دو دهه پیش، اکشن کمدی «دروغ‌های حقیقی» را نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی کرده بود، قرار است این فیلم ۱۴۱ دقیقه‌ای را در قالب سریال تلویزیونی برای شبکه فاکس بازسازی کند. مارک گوگنهایم تهیه‌کننده اجرایی «ارو/ Arrow» نگارش متن این سریال را بر عهده گرفته است.

به گزارش «هالیوود ریپورتر» به نقل از سازندگان، گوگنهایم نسخه امروزی روایت فیلم کامرون را با محوریت زوجی حومه‌نشین به تصویر می‌کشد که در ادامه معلوم می‌شود یکی‌شان جاسوس است. درام سینمایی «دروغ‌های حقیقی» با بازی آرنولد شوارتزنگر و جیمی لی کرتیس در سال ۱۹۹۴ در سینماها روی پرده رفت.

بعد از سریال «ارو» و «افسانه‌های فردا» این اولین پروژه تلویزیونی گوگنهایم شمرده می‌شود. از سوی دیگر، «دروغ‌های حقیقی» بزرگ‌ترین پروژه تلویزیونی کامرون تا امروز است که با بازگشت مغز متفکر «آواتار» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما به شبکه تلویزیونی فاکس همراه خواهد بود. حدود ده سال پیش، کامرون در تهیه اقتباس تلویزیونی مجموعه فیلم‌های «ترمیناتور» برای پخش از فاکس با این شبکه همکاری کرده بود.

«دروغ‌های حقیقی» که با بودجه ۱۱۵ میلیون دلار ساخته شده، بیش از ۳۷۸ میلیون دلار در سینماهای دنیا فروش کرد. تام آرنولد، بیل پاکستن، الایزا دوشکو و چارلتن هستن دیگر بازیگران این درام ۱۱۹ دقیقه‌ای بودند که خودش بازسازی یک کمدی فرانسوی به همین نام بود. فیلم کامرون جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول زن را برای کرتیس به ارمغان آورد.


منبع: آی‌سینما


ارسال یک پاسخ