حسینی هر تصمیمی بگیرد، باید با اجازه باشگاه و شفر باشد

به گزارش ایران اسلامی، اشکان نامداری، درباره بحث جدایی سیدحسین حسینی از استقلال اظهار داشت: هر دو دروازه‌بان ما قرارداد دارند و هر تصمیمی بگیرند، باید با هماهنگی باشگاه و وینفرد شفر باشد. تنها ارشیا بابازاده جزو سهمیه بزرگسال شده و باید دید سیاست باشگاه و خودش برای ادامه همکاری چیست.

 

وی در مورد اینکه مشکل حسینی به چه مسائلی برمی‌گردد، گفت: حسینی مشکل خاصی ندارد. او در فصل گذشته رکوردی زد که تا سال‌ها کسی نمی‌تواند آن را بشکند. اواخر فصل، شفر ترجیح داد که مهدی رحمتی به جای حسینی درون دروازه قرار بگیرد. بحث‌هایی که در رابطه با جدایی دروازه‌بان‌های ما می‌شود، بیشتر در رسانه‌هاست.

 

مربی دروازه‌بان‌های استقلال در خصوص اینکه حسینی گفته است تکلیفش پس از جام جهانی مشخص می‌شود، تصریح کرد: شرایط جام جهانی فرق می‌کند. با هر بازیکنی در دنیا صحبت کنید، می‌گوید تکلیفم پس از جام جهانی مشخص می‌شود، چرا که ممکن است برای هر ملی‌پوشی پیشنهادی برسد. حسینی هم به همین دلیل چنین حرفی زده است، هر چند که شفر باید در نهایت به او اجازه جدایی بدهد.

 

نامداری در ادامه گفت‌وگوی خود با تسنیم در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده قراردادی با استقلال امضا کرده است یا نه، گفت: قراردادی امضا نکرده‌ایم. نه تنها من، بلکه بازیکنان هم قراردادی امضا نکرده‌اند. تنها شفر و دستیاران خارجی‌‌اش قرارداد امضا کرده‌اند. البته فکر نمی‌کنم در این مورد مشکل خاصی وجود داشته باشد.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=32179

ارسال یک پاسخ