در شان یک ایرانی نیست که برای العین جاسوسی کند

به گزارش ایران اسلامی، حسن زمانی، در مورد اظهارات مامیچ سرمربی العین که اعلام کرده بود از برخی دوستان در ایران اطلاعات کسب کرده گفت: واقعا در شان یک ایرانی نیست که بخواهد برخی مسائل را به تیم دیگری منتقل دهد و جای تاسف دارد اگر چنین چیزی رخ داده باشد. اگر هم فردی که این کار را انجام داده از داخل تیم نبوده و از سوی افراد بیرونی این امر صورت گرفته است و این فقط یک ادعا از اماراتی هاست.

 

بازیکنان ما خسته بودند و جو ورزشگاه برخی بازیکنان را تحت تاثیر قرار داد

او درباره عملکرد بازیکنان استقلال برابر العین گفت:در بازی شب گذشته خستگی در  بازیکنان تیم مشهود بود و این موضوع هم به دلیل بازی های پر فشار و پشت سر هم و در نهایت مصدومیت های مداوم بازیکنان بوده است.به نظر من تمامی این اتفاقات روی روند استقلال تاثیر گذاشته و باعث شده در بازی دیشب برابر العین مساوی کنیم.

 

او ادامه داد:از طرفی حضور ۱۰۰ هزار نفری تماشاگران در ورزشگاه آزادی نیز روی روند بازیکنان بی تاثیر نبوده  چرا که برخی از بازیکنان تیم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفته بودند .

زمانی بیان کرد :در هر صورت چیزی را از دست ندادیم و امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم با بردهای گوناگون با موفقیت از این مرحله بالا برویم .

 

تماشاگران ایران فرهنگ بالای خود را نشان دادند

زمانی در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی بیان کرد: از تمامی هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و یا از تلویزیون نظاره گر بازی بودند تشکر می کنم و باید بگویم آنها با حضور خود در ورزشگاه نشان دادند که از چه فرهنگ بالایی برخوردار هستند.

 

با پیروزی در برابر الریان صعود استقلال قطعی می‌شود

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت:به طور حتم برای صعود به کسب ۳ امتیاز مقابل الریان نیز داریم و با پیروزی در این بازی صعود خود را قطعی می کنیم.

 

منبع : باشگاه


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=10033

ارسال یک پاسخ