دستیاران شفر در استقلال

به گزارش ایران اسلامی، در سال ۹۶ پس از استعفای علیرضا منصوریان از سرمربیگری استقلال، وینفرد شفر سرمربی ۶۷ ساله آلمانی روی کار آمد و نتایج خوبی نیز برای آبی ها به ارمغان آورد. البته شفر از وقتی که آمد دستیاران جدیدی را نیز به استقلال آورد که توانستند او را در به دست آوردن این موفقیت یاری کنند. در این گزارش به معرفی دستیاران وینفرد شفر در تیم استقلال می پردازیم.

۱-ساشا شفر
او فقط پسر ساشا شفر نیست. او هم استقلال و بازیکنانش و هم تیم های حریف را آنالیز می کند، داده های مورد نیاز را به شفر می دهد و البته در انتخاب بازیکن و ترکیب هم نقش هایی دارد که درباره آنها خواهید خواند.

۲-جیری ساناک
ساناک، دستیار اول وینفرد شفر در استقلال است. ساناک مرد اول تمرین های استقلال است. او تمرین ها را طراحی و اداره می کند.

۳-میگوئل کولی
کولی، دستیار دوم شفر، قبلا در تیم ملی جامائیکا هم با او کار کرده است. او از مشاوران اصلی شفر است و سرمربی استقلال روی نظرات او کاملا حساب باز می کند.

۴-مهدی خانبان
او از زمان علیرضا منصوریان آنالیزور استقلال باقی مانده است. اگر چه با حضور ساشا شفر، پسر و دستیار شفر نقش او کمرنگ تر شده است و این ساشا است که کار اصلی آنالیز تیم را انجام می دهد، نه خانبان، بلکه او در واقع برای کادرفنی استقلال داده جمع آوری می کند.

۵-اشکان نامداری
مربی دروازه بان های استقلال خوش شانس است که دو دروازه بان آماده دارد. سید مهدی رحمتی و سید حسین حسینی زیر نظر نامداری تمرین می کنند.

۶-بیژن طاهری
بعد از ساناک و کولی، طاهری دستیار آخر وینفرد شفر است. نماینده کمیته فنی در کادرفنی استقلال، همان دستیار ایرانی است که قرار بود در کنار شفر تجربه کسب کند. با این حال نقش او بیشتر گرم کردن بازیکنان و دادن تمرین های ابتدایی است.

منبع : باشگاه خبرنگاران


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=12780

ارسال یک پاسخ