دیدار اسطوره فوتبال ایران با تاج

به گزارش ایران اسلامی، علی پروین ظهر امروز با حضور در فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد. 

 

علی در این دیدار صمیمانه گفت: واقعا باید به فدراسیون فوتبال دست مریزاد گفت. در این مدت،تیم های ملی در رده های مختلف بانوان و آقایان نتایج بسیار خوبی گرفته اند و من به عنوان عضوی از خانواده فوتبال از زحماتی که انجام می دهید سپاسگزارم. به نظرم، فدراسیون فوتبال و تیم های ملی ما کاری کرده اند کارستان. 

 

سرمربی و کاپیتان اسبق ضمن گفت و گو با رییس فدراسیون درباره مباحث اخیر تیم ملی، همچنین تصریح کرد: بی شک دومین حضور پیاپی تیم ملی فوتبال در جام جهانی هم یک موضوع قابل اهمیت است.همه هم می دانیم که تیم ملی در یک گروه بسیار بسیار سخت و دشوار قرار دارد و به طور حتم جامعه فوتبال و مردم هم بر اساس قدرت حریفان ما از تیم ملی توقع و انتظار دارند.

 

وی ملی افزود: موضوع مهم دیگر،برگزاری منظم رقابت های باشگاهی است که جای تقدیر دارد. قبلا برنامه مسابقات لیگ برتر بارها و بارها دستخوش تغییرات می شد و تکلیف تیم ها معلوم نبود اما الان سرمربی یک باشگاه،کل برنامه سال را از ابتدای فصل مطلع می شود. این ها باعث خوشحالی است. 

 

پروین خاطرنشان کرد:شنیده ام که قرار است ساختمان اداری فدراسیون فوتبال به محل مرکز تیم‌های ملی منتقل شود.من چند وقت پیش از کمپ فدراسیون بازدید کردم و واقعا دیدم که این محل به امکانات بسیار خوبی مجهز شده است.در صحبت با آقای تاج هم متوجه شدم که قرار است ساختمان اداری فدراسیون هم به این محل برود و در این صورت،همه چیز تکمیل خواهد شد. 

 

در این دیدار، رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از همراهی همیشگی علی پروین با فوتبال کشور و زحمات وی در طی دهه های اخیر گفت: بدون شک و تردید، پیشکسوتان، ستاره های واقعی فوتبال ما محسوب می شوند. در فدراسیون فوتبال، نگاه ویژه ای به عزیزان پیشکسوت وجود دارد و ما سعی می کنیم از نظرات و دیدگاههای ارزشمند آنها استفاده کنیم.

 

وی افزود: علی پروین نامی ماندگار و بزرگ برای جامعه فوتبال است. او عصاره تیم ملی و فوتبال مملکت محسوب می شود هم در هنگام بازی و هم در زمان مرببیگری برای مدت های مدید، افتخارات فراوانی را کسب کرده است. فوتبال ما قدردان زحمات علی پروین است و امیدوارم نسل به نسل، از تجارب ارزنده شما استفاده شود.

 

منبع : نامه


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=33459

ارسال یک پاسخ