رئیس جمهور پاسخگوی مطالبات اقتصادی مردم باشد

به گزارش ایران اسلامی، محمدمهدی زاهدی با اشاره به سوال از رئیس جمهور اظهار داشت: ۱۰۴ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور پنج سوال را مطرح کردیم.

وی با بیان اینکه این سوالات اقتصادی بودند و در این سوالات دغدغه‌های امروز مردم و جامعه را ما به‌عنوان نمایندگان مردم از دولت مطرح کردیم افزود: از سوالات در حوزه‌هایی مانند بیکاری جوانان، رکود، مسائل مربوط به ارز و بازار آن، چرا برخی کارخانجات ما رو به تعطیلی است و سوالاتی از این دست است.

بیشتر بخوانید:

اعتماد به نفس ندارد اما متکبر است

حاشیه‌سازی واجب‌تر از نان شب!

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به دلیل سوال از رئیس جمهور فشار زیادی بر روی ماست بیان کرد: اینکه چرا از رئیس جمهور سوال کردیم کار ما بر اساس قانون اساسی بوده و رئیس جمهور می‌تواند با ارائه جواب‌های قانع‌کننده از عملکرد دولت خود دفاع کند.

وی با بیان اینکه طیف خاصی با فضاسازی‌های سیاسی سعی دارند که مسئله سوال از رئیس جمهور را طوری مطرح کنند که ما خالف دولت هستیم گفت: دولت، دولت جمهوری اسلامی است و کسی از زمین خوردن دولت راضی نیست و ما به رای مردم احترام می‌گذاریم.

زاهدی با بیان اینکه نباید در کشور جرات سوال از رئیس جمهور از نمایندگان گرفته و یا تلاش برای تهدید و یا تطمیع نمایندگان کنند بیان کرد: ما برای سوال از رئیس جمهور محکم ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم رئیس‌جمهور سعه‌ صدر داشته و به مجلس بیایند و پاسخگوی سوالات اقتصادی نمایندگان که همان مطالبه مردم است بدهند گفت: مردم با شنیدن پاسخ‌های رئیس جمهور می‌توانند قضاوت درستی در خصوص عملکرد دولت داشته باشند.

منبع : تسنیم


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=8382

ارسال یک پاسخ