شانس بیرانوند زیاد است اما کی‌روش هم غیرقابل پیش‌بینی عمل می‌کند

به گزارش ایران اسلامی، ابراهیم‌ میرزاپور درباره اعلام لیست ۲۴ نفره تیم ملی برای اردوی ترکیه و خط خوردن بازیکنانی مانند وریا غفوری، سیدجلال حسینی و سیدحسین حسینی اظهار داشت: کی‌روش همیشه در مسابقات سورپرایز داشت، اما این‌بار روی لیستی که اعلام کرد، فکر می‌کنم همه فوتبال‌دوستان را سورپرایز کرد. سرمربی تیم ملی سیدجلال حسینی و وریا غفوری دو بازیکنی را که جزو بهترین‌های لیگ برتر بودند، در لیست انتظار قرار داده است.

 

وی ادامه داد: واقعاً خود من از بازی غفوری و جلال حسینی لذت می‌برم و خیلی از کارشناسان هم اعتقاد داشتند حق این بازیکنان حداقل حضور در لیست تیم ملی است. در هر صورت این تصمیمی است که کادرفنی تیم ملی گرفته و باید به تصمیم آنها احترام گذاشت.

 

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۰۶ در خصوص خط خوردن سیدحسین حسینی نیز تصریح کرد: من در بازی دوستانه با ازبکستان به محض اینکه دیدم کی‌روش از عابدزاده و حسینی استفاده کرد، فهمیدم یکی از این دو بازیکن خط خواهند خورد. حسینی واقعاً در لیگ خوب کار کرد و دروازه‌بان با کیفیتی نشان داد. او هم واقعاً شایستگی این را داشت که همراه تیم ملی به جام جهانی برود، اما نظر کی‌روش این بود که عابدزاده را به جام جهانی ببرد. شاید خیلی‌ها بازی‌های عابدزاده را ندیدند و نمی‌دانند در چه شرایطی است، ولی قطعاً کی‌روش عملکرد او را دیده و به همین دلیل این دروازه‌بان را انتخاب کرده است.

 

میرزاپور در پاسخ به این پرسش که شانس کدام دروازه‌بان را برای حضور ثابت در چهارچوب دروازه تیم ملی در جام جهانی بیشتر می‌بینید، گفت: با توجه به شواهد موجود همه شانس بیرانوند را با توجه به تجربه بسیار خوبی که دارد، بیشتر می‌دانند،‌ اما سرمربی تیم ملی کی‌روشی است که غیرقابل پیش‌بینی عمل می‌کند. البته کادرفنی تیم ملی زمان زیادی را با بازیکنان سپری می‌کند و از شرایط آنها به خوبی اطلاع دارد و باید به تصمیم‌‌شان احترام بگذاریم. همه مربیان همیشه سعی می‌کند بهترین‌ها را در اختیار داشته باشد. در لیست تیم ملی هم فقط دعوت نشدن جلال حسینی و غفوری جای سؤال دارد، در غیر این‌صورت باید به تصمیم کادرفنی احترام گذاشت.

 

منبع : تسنیم


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=32676

ارسال یک پاسخ