شعار قهرمانی آبی‌ها و حضور یک هوادار خانم در ورزشگاه آزادی + تصاویر

به گزارش ایران اسلامی، با وجود اینکه بیش از ۸ ساعت به آغاز مسابقه استقلال  – ذوب آهن در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است اما از صبح امروز هوادارانی خودشان را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند.

 

* حدود هزار هوادار مقابل در اصلی ورزشگاه آزادی تجمع کرده و منتظر باز شدن درهای ورزشگاه هستند.

 

* تعدادی از هواداران پلاکاردهایی از شهرهای خوزستان، همدان، شیراز و … در دست دارند تا نشان دهند چه مسیری را برای حضور در ورزشگاه و حمایت از استقلال طی کرده‌اند.

 

* بیشتر هواداران با پیراهن شماره ۷ فرهاد مجیدی قصد رفتن به ورزشگاه را دارند.

 

* در دست برخی از هواداران پلاکاردهایی از وینفرد شفر دیده می‌شود که او را در کنار یک شیر قرار داده‌اند.

 

* هواداران استقلال شعار قهرمانی سر دادند و به شدت تیم استقلال را تشویق می‌کنند.

 

* در بین حضور هواداران استقلال پشت درهای ورزشگاه آزادی یک هوادار خانم استقلالی دیده شد که باعث تعجب سایر هواداران شده بود.

 

* به دلیل اینکه هنوز درهای پارکینگ استادیوم آزادی به روی هواداران باز نشده ترافیک نیمه‌سنگینی اطراف ورزشگاه ایجاد شده است.

 

* اسماعیل بهداروند هوادار مصدوم استقلال که در جریان دیدار با خونه به خونه از ناحیه چشم دچار آسیب دیدگی شد، با هماهنگی انجام گرفته از سوی باشگاه هم اکنون در هتل المپیک در کنار کاروان استقلال حضور دارد و امروز تماشاگر ویژه دیدار استقلال برابر ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

 

دیدار استقلال – ذوب‌آهن ساعت ۲۰:۴۵ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر به سود ذوب‌آهن به پایان رسید.

 

 

منبع : تسنیم


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=30263

ارسال یک پاسخ