علیرضا داوودنژاد «مصائب شیرین ۲۰۱۷»‌ را می‌سازد

http://naghdefarsi.comhttp://www.artsportal.ir/wp-content/plugins/feedp/cache/313ef_image_13960508802_ferariposhtesahne8.jpg

علیرضا داوودنژاد که سال گذشته با «فراری» به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آمد، می‌خواهد دومین قسمت از فیلم «مصائب شیرین» با نام «مصائب شیرین ۲۰۱۷» را جلوی دوربین ببرد. داوود نژاد فیلم «مصائب شیرین» را در سال ۷۷ ساخته بود و در آن زمان این فیلم با حواشی مختلفی روبرو شد.

علیرضا داوودنژاد کارگردان سینمای ایران در رابطه با ساخت این فیلم به تسنیم گفت: «به تازگی مذاکراتی با مدیران تلویزیون درباره این فیلم داشته‌ام؛ اما هنوز به قطعیت نرسده‌ام. اگر با تلویزیون به تفاهم نرسم این فیلمنامه را به صورت فیلم در آورده و فیلم سینمایی آن را تولید خواهم کرد.»

او همچنین درباره بازیگران فیلم «مصائب شیرین ۲۰۱۷» اضافه: «تصمیم دارم تا از بازیگران قبلی فیلم مصائب شیرین که در سال ۱۳۷۷ ساخته شد استفاده کنم. البته در نظر دارم که دو هنرپیشه جدید نیز به سینما معرفی کنم.»

در «مصائب شیرین» احترام السادات حبیبیان، شجاع الدین حبیبیان، محمدرضا داوودنژاد، رضا داوودنژاد، مونا داوودنژاد و… به ایفای نقش پرداختند و تدوین آن را کیومرث پوراحمد بر عهده داشت.


منبع: آی‌سینما

ارسال یک پاسخ