متهم به کلاهبرداری با استقلال پای میز مذاکره نشست

به گزارش ایران اسلامی، شخصی که به اسم مدیر برنامه بازیکن خارجی استقلال کنار مدیرعامل باشگاه استقلال و معاون او عکس سلفی منتشر کرده و از آغاز دور جدید مذاکرات طرفین خبر داده، در ایران متهم به کلاهبرداری است. «روزبه. ق» که بازیکن خارجی استقلال، او را به عنوان مدیر برنامه خود معرفی کرده، سال گذشته از یک باشگاه ایرانی به اسم جذب مربی خارجی مبلغ ۶۵ هزار دلار دریافت کرد تا ۴۰ هزار دلار پیش‌پرداخت به این مربی بدهد، ۲۵ هزار دلار هم بابت فسخ قراردادش به باشگاه او بپردازد اما این مبلغ را طی ۴ فقره ۲۰ هزار دلاری، ۲۵ هزار دلاری و دو مرحله ۱۰ هزار دلاری از مالک باشگاه ایرانی گرفت و متواری شد.

 

چتینییر، مربی هلندی گزینه‌ای بود که این مدیر برنامه به باشگاه دسته اولی معرفی کرد ولی در حالی که باشگاه منتظر بود او را به خدمت بگیرد، مربی هلندی که منتظر صدور ویزایش بود، اعلام کرد نه به باشگاهش پولی داده شده و نه خودش پیش‌قسط را دریافت کرده است.

 

به گفته مالک باشگاه ایرانی که دیروز با روزنامه خبرورزشی تماس گرفت و اطلاعات جالبی در اختیارمان گذاشت، روزبه ابتدا به همراه شرکایش یعنی «پویان» که برادرش است و «سینا-ر» مدعی شد تمام پول را پس می‌دهد اما ناگهان متواری شد و دیگر حتی جواب تلفن هم نداد تا این که حالا عکس او را کنار مدیران استقلال دیدیم. این آدم به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب است.

 

مالک باشگاه ایرانی پیام‌های عذرخواهی این متهم به کلاهبرداری را هم در اختیار روزنامه خبرورزشی گذاشت و به مدیران استقلال هشدار داد مراقب این فرد باشند. وی گفت: «مدیران استقلال حتی یک دلار هم به این شخص پول ندهند و پول را به خود تیام در تهران بپردازند چرا که این شخص اصلاً قابل اعتماد نیست.»

 

جالب اینجاست که یکی از نزدیکان باشگاه استقلال هم به خبرورزشی گفت: «چیزهای خوبی درباره این واسطه نشنیده‌ایم اما چه کنیم که بازیکن خارجی گفته برای تمدید قرارداد من فقط باید با این شخص مذاکره کنید.» 

 

گفته می‌شود به این دلیل افتخاری و توفیقی برای مذاکره به ترکیه رفتند که این شخص در تهران تحت تعقیب است و نمی‌تواند به ایران بیاید. دیروز وقتی با این شخص ارتباط برقرار کردیم تا از خودش دفاع کند، خط ارتباطی خود را از دسترس خارج کرد تا شائبه کلاهبرداری‌اش بیشتر شود.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=34295

ارسال یک پاسخ