مسئول لوکیشن سریال «نارکوس» در مکزیک به قتل رسید

هفت نیوز: جسد «کارلوس مونیوز پرتال» مکزیکی، مسئول لوکیشن فیلم‌های بزرگی چون «اسپکتر»، «سیکاریو»، «آپوکالیپتو» و «سریع و خشمگین» شب گذشته به هنگام جستجوی لوکیشین فیلمبرداری برای فصل چهارم سریال «نارکوس» (Narcos) شبکه نتفلیکس، در منطقه دور افتاده‌ای در مکزیک که به خاطر درگیری‌های خشونت‌آمیز مرتبط با مواد مخدر شهرت دارد یافت شد.

جسد مونیوز ۳۷ ساله در حالی در یک خودرو در منطقه دورافتاده‌ای در نزدیکی مرز ایالت هیدالگو پیدا شده که مورد اصابت چندین گلوله قرار گرفته است. به نوشته ورایتی، ایالت هیدالگو دارای بالاترین آمار قتل در کشور مکزیک است و تنها در ماه جولای گذشته ۱۸۲ فقره قتل برای آن گزارش شده است. سخنگوی نتفلیکس با اظهار تأسف از این وقوع این حادثه و تسلیت به خانواده قربانی اعلام کرده است که علت مرگ مونیوز به علت عدم وجود شاهد مشخص نیست و تحقیقات پیرامون علت مرگ او همچنان ادامه خواهد داشت.

سریال «نارکوس»، که در فصل سوم خود ظهور و سقوط کارتل شهر کالی در کشور کلمبیا را روایت کرد، خود را آماده به تصویر کشیدن کارتل‌های مکزیکی می‌کرد. با قتل مونیوز باید دید فیلمبرداری سریال در مکزیک ادامه می‌یابد یا تهیه‌کنندگان برای تولید فصل چهارم به کلمبیا بازمی‌گردند.

ارسال یک پاسخ