منشا و مسلمان در راه خروج از پرسپولیس؟

به گزارش ایران اسلامی، با پایان یافتن فصل فوتبالی برای تیم فوتبال پرسپولیس، حالا بازار داغ شایعات و اخبار درباره لیست مازاد این تیم بیشتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد و باید دید در نهایت کدام بازیکنان از این تیم جدا خواهد شد؛ هر چند که همین حالا جدایی یکی دو بازیکن هم قطعی شده است.

 

 * صادق محرمی

جوان اول فوتبال ایران آنقدر در لیگ امسال درخشش داشت که در نهایت مدیران باشگاه مطرح دیناموزاگرب کرواسی را مجاب کرد تا برای به خدمت گرفتن این بازیکن به تهران بیایند. قرارداد محرمی با پرسپولیس در پایان فصل به اتمام رسیده و این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد به احتمال فراوان تا چند روز آینده با سفر به کرواسی، قراردادش را با دینامو امضا خواهد کرد. محرمی منتظر صدور ویزا برای سفر به کرواسی است. او را باید لژیونر جدید پرسپولیس در اروپا بدانیم.

 

* فرشاد احمدزاده

یکی دیگر از بازیکنانی که قراردادش در پایان فصل به اتمام می‌رسد فرشاد احمدزاده است که این بازیکن هم این روزها با پیشنهاد جدی از لیگ قطر و تیم الخور روبرو شده است. احمدزاده سودای لژیونر شدن دارد و حتی صحبت‌هایی هم بین مدیر برنامه‌های این بازیکن و باشگاه شارلروای بلژیک انجام شد اما شاید احمدزاده به لیگ قطر برود. از طرفی برانکو هم علاقه ویژه‌ای به این بازیکن دارد و خواستار تمدید قرارداد با احمدزاده شده و باید دید تکلیف این بازیکن چه خواهد شد.

 

* محسن مسلمان

مسلمان محتمل‌ترین بازیکن پرسپولیس برای جدایی خواهد بود. بعد از اتفاقاتی که در رختکن پرسپولیس بعد از بازی با الهلال در عمان رخ داد، برانکو دیگر از مسلمان استفاده نکرد و فقط زمان‌هایی او را به میدان فرستاد که مجبور به این کار بود. از طرف دیگر حاشیه‌هایی به وجود آمد که کار مسلمان را در پرسپولیس سخت‌تر از همیشه کرد و حالا زمزمه‌هایی مبنی بر ادامه نیافتن همکاری او با پرسپولیس به گوش می‌رسد. مدیران و مربیان پرسپولیس صراحتا در خصوص جدایی مسلمان صحبتی نکرده‌اند اما خود مسلمان می‌داند که حتی در صورت تمدید قرارداد با پرسپولیس باید روی نیمکت حضور داشته باشد و به همین دلیل بازی با الجزیره امارات را باید آخرین حضور مسلمان در لباس پرسپولیس بدانیم. از سپاهان و لیگ قطر به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده می‌شود.

 

* گادوین منشا

مهاجم نیجریه‌ای پیکان با سر و صدای زیادی به پرسپولیس آمد. او با ۱۵ گل بعد از مهدی طارمی ۱۶ گله دومین گلزن برتر لیگ شانزدهم بود اما در پرسپولیس هرگز نتوانست روزهای خوبش در پیکان را تکرار کند. روند گلزنی این بازیکن در لیگ برتر به قدری ناامید کننده بود که حتی کمال کامیابی‌نیا که یک بازیکن کاملا تدافعی است بیشتر از این مهاجم برای پرسپولیس گل زد! روی منشا علامت سوال بزرگی است اما کارفنی او نتوانست کادرفنی پرسپولیس را بابت خریدی که انجام داده بود متقاعد کند و طبق اخبار موثق، منشا به احتمال فراوان یکی از بازیکنان جدا شده پرسپولیس خواهد بود.

 

* کمال کامیابی‌نیا

یکی از بازیکنان موثر پرسپولیس در دو سه فصل اخیر کمال کامیابی‌نیاست اما اتمام قرارداد او با پرسپولیس باعث به راه افتادن شایعه لژیونر شدن این بازیکن شده است. کامیابی‌نیا البته با پیشنهادهایی برای جدایی از پرسپولیس روبرو شده اما احتمال تمدید قرارداد این بازیکن با پرسپولیس خیلی بیشتر از جدایی اوست و به احتمال فراوان او را باز هم در پیراهن شماره ۱۱ پرسپولیس خواهیم دید.

 

* محمد انصاری

انصاری با وجود اینکه با پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد دارد اما در قرارداد او بندی گنجانده شده که با داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند از پرسپولیس جدا شده و به تیمی خارجی بپیوندد. انصاری با پیشنهادهایی از آسیا و اروپا هم روبرو شده و این موضوع روشن شدن تکلیف انصاری را در ابهام برده است. انصاری بی میل نیست به فوتبالش در پرسپولیس ادامه دهد اما باید دید در نهایت در این تیم باقی خواهد ماند یا راهی تیمی در خارج از کشور خواهد شد.

 

* وحید امیری

قرارداد امیری در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام رسید و او حالا در اردوی تیم ملی منتظر حضور در جام جهانی است. برانکو به شدت خواهان باقی ماندن امیری در پرسپولیس است اما این بازیکن بی میل نیست تا بعد از جام جهانی لژیونر شود اما وضعیت این بازیکن هم به گونه‌ای است که به احتمال فراوان در پرسپولیس باقی خواهد ماند مگر اینکه تصمیم غیر منتظره‌ای بگیرد.

 

منبع : فارس


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=32188

ارسال یک پاسخ