هدیه شریف زاده – نقاش

استفاده از نقاشی در هنر تا فضای داخلی و آثار هدیه شریف زاده

از هنرهای مطرح که هر روز جایگاه ویژه تری پیدا میکنه، هنر نقاشی هست. هنری که از دیرباز در بین افراد جایگاه خاصی داشته و سبکهای مختلفی در اون بوجود اومده. هدیه شریف زاده هنرمندی هست که سبکهای مختلفی چون سوررئال و نقاشی دکوراتیو رو بخوبی تجربه و لمس کرده. در آثار هدیه شریف زاده  روحیه پویایی و حرکت ویژه ای دیده میشه. توجه به هنر نقاشی در قالب کاربرد تجاری که بنام نقاشی دکوراتیو هم شناخته میشه از ویژگی های آثار نقاشی هدیه است. سبکی که نقاشی رو به فضاهای معماری داخلی کشونده و آروم آروم جایگاه این هنر رو بصورت ویژه ای، گسترده کرده.

مشاهده آثار و متن کامل در ماهنامه هنرهای تجسمی پان آرت: نسخه بیست و سوم پان آرت

هدیه شریف زاده - نقاش

شروع کار شما در حیطه نقاشی از چه زمانی بود؟!
حدود ١٢ سال داشتم که طراحی رو به صورت اصولی و صحیح پیش یکی از استادان پدرم در خیابان منوچهری تهران شروع کردم. به مدت ٣-۴ سال بعد از آن دوران رشته نقاشی رو در هنرستان آزادگان انتخاب کردم. ولی اصلی ترین دوران زمانی بود که با موسسه چهارسو هنر و البته مهمتر از آن خانواده روانبخش آشنا شدم. ورود به دانشگاه علم و فرهنگ و کسب تجربه کنار استادان خوبی از قبیل آقایان محسن ناصریان ،خسرو خسروی و دکتر حسینی… در دوران بعدی زندگی هنری من قرار داشت.

در مورد یکی از آثارتون که در سورئال کار شده بفرمایین که با چه ایده ای اثر رو خلق کردین؟
در مورد این اثر شاید گفتن چند کلمه برایش کافی باشد: تعهد، اصالت، عدم فضای شخصی و خصوصی، و راه افتادن در مسیر دنیای پر رمز و راز مدرن که انتهایی ندارد.

مشاهده آثار و متن کامل در ماهنامه هنرهای تجسمی پان آرت: نسخه بیست و سوم پان آرت

هدیه شریف زاده - نقاش هدیه شریف زاده - نقاش

نوشته هدیه شریف زاده – نقاش اولین بار در پان آرت پدیدار شد.

پان آرت

نظرات بسته شده است.