ویدئو کلیپ‌های جدید «فرزاد فرزین» به کارگردانی «برادران بوشهری»

خواننده آلبوم «شخصی» چند روز مانده به ایام نوروز و پیش از انتشار تک قطعه جدیدش، دو ویدئو کلیپ جدید را برای دوستدارانش تهیه کرده و منتشر کرد.

فرزاد فرزین ویدئو کلیپ قطعات «من و تو» و «برگرد» را به کارگردانی «برادران بوشهری» ساخته است و نکته مهم این ویدئو کلیپ‌ها این است که این آثار تصویری به سبک Live-Unplugged تهیه و تولید شده است.

فرزاد فرزین درباره این آثار و تاثیر ویدئو کلیپ در بیشتر شنیده شدن یک اثر موسیقیایی توضیح داد: «ویدئو کلیپ علاوه بر معرفی یک اثر موسیقی، قابلیت ارائه قطعات موسیقی و صدای خواننده را در بستری جذاب و پر زرق و برق دارد و باعث می‌شود مخاطب موسیقی خیلی زود بتواند با آن ارتباط برقرار کند. من اگر بتوانم در کشورم رسانه‌ای داشته باشم که ویدئو کلیپ‌های متعارف با فرهنگ کشور را پخش کند، آنوقت می‌بینی که چقدر زود حرف‌ها و صدایمان به خارج از مرزهای ایران هم می‌رسد. این شرایط به قدری در کشور به یک عادت تبدیل شده که حالا نبود‌اش دارد آرام آرام به قانون تبدیل می‌شود و این واقعا تاسف بار است.»

فرزین همچنین درباره انتشار تک قطعه جدیدش پیش از ایام نوروز نیز گفت: «روز ۲۹ اسفند تک قطعه جدیدی را تهیه و تولید کرده‌ام که به نوعی عیدی من برای همه هوادارانی ست که در هر شرایطی در کنارم بودند و حمایتم کردند. برای آن‌ها و همه مردم ایران آرزوی سالی پربار و سرشار از اتفاق‌های خوب دارم.»

برگرفته از سایت موسیقی ما

تهران ۱۲۳

نظرات بسته شده است.