«پرواز همای» تور کنسرت‌های خود در شهرستان را ادامه می‌دهد

موسیقی ما- «پرواز همای» – خواننده و آهنگساز-  تور کنسرت‌های خود در شهرستان‌ها را ادامه می‌دهد؛ او شب گذشته در «قوچان» به اجرای برنامه پرداخت و هشتم و نهم دی ماه در اراک، یازدهم و دوازدهم دی ماه در رشت، چهاردهم دی ماه در کرج، پانزدهم دی ماه در سنندج، ۲۹ دی ماه در صومعه‌سرا، سوم بهمن ماه در تبریز و نهم و دهم اسفند ماه در تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

کنسرت «پرواز همای» به همراه ترکیب تازه‌ای از گروه «مستان» در این شهرها اجرا خواهد شد. این در حالی است که او هفتم آذر در تالار بزرگ وزارت کشور به نفع کودکان بی‌سرپرست حادثه زلزله کرمانشاه اجرا کرد که این خواننده و آهنگساز در گزارشی پیرامون آن به سایت موسیقی ما گفت: «همانگونه که وعده کرده بودم، بعد از این کنسرت، به شهر و روستاهاى زلزله زده‌ى کرمانشاه آمدم و همه‌ى درآمدم از آن کنسرت‌ها را که حاصل حمایت شما بود، مستقیم به دست کودکانى رساندم که پدر یا مادر یا هر دو سرپرست خانواده را از دست داده‌اند.

این کودکان یا خانواده‌ها با کمک مددیاران بهزیستى شهرستان سرپل‌ذهاب و دوست عزیز و تنبورنوازِ محلى منطقه آقاى کاک کیوان قلخانى و سرکار خانم رفیعى، از هفته‌هاى پیش در محله‌هاى فولادی، روستای قره ابلاغ اعظم، شهرستان سرپل زهاب و محلات مختلف، روستای قلعه بهادری، روستای کوئیک عزیز، روستای کوئیک حسن، روستای تپانی، روستای بریموند، روستای نوشیروان، ازگه، بزمیرآباد، روستای هواس احمدی و… شناسایى و معرفى شدند. برای آنکه این هدایا به کار بیاید و گرهی از کارشان باز کند، به هر کدام از  کودکان یک کارت هدیه  با مبلغ ده ملیون ریال و یک جلد کتاب «ماهى سیاه کوچولو» نوشته‌ى صمد بهرنگى اهدا شد.

شرمنده‌ایم که کمکى بیشتر از این در توانمان نبود و امیدواریم نهادهای مرتبط به وظیفه خود عمل کنند. سرمای سخت در پیش است و وضعیت زندگی این عزیزان واقعا سخت و نگران کننده. براى خانواده‌هاى داغ دیده صبر و شکیبایى آرزو مى‌کنیم  و امیدوارم این قوم بزرگ و عزیز که همواره و در همه ناملایمات تاریخی امیدش را حفظ کرده، این بار نیز با غیرت و بزرگی مثال‌زدنی‌اش از این شرایط سخت هم عبور کند. این کلیپ را هم به این آرزو و امید تقدیم شما عزیزان می‌کنم.»

ارسال یک پاسخ