پیشنهاد قرارداد ۳ ساله استقلال به رکورددار ایران

به گزارش ایران اسلامی، بازیکنانی که در عین جوانی ستاره‌های آینده‌دار باشگاه هستند و می‌توانند تا سال‌ها استقلال را در پست‌های مختلف بیمه کنند. یکی از این بازیکنان سیدحسین حسینی، دروازه‌بان ملی‌پوش و شیرازی است که فصل فوق‌‌العاده‌ای را تجربه و پشت‌سر می‌گذارد.

 

حسینی که در لیگ هفدهم رکورد گل نخوردن در تاریخ رقابت‌های باشگاهی ایران را شکست تا نام خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه کند، قراردادش در پایان فصل به پایان می‌رسد از همین‌رو پروسه تمدید قرارداد او که از تابستان گذشته استارت خورده بود بار دیگر به صورت جدی‌تر در دستور کار سران باشگاه قرار گرفت تا جایی که شنیده می‌شود استقلالی‌ها پیشنهاد قرارداد سه ساله با دو برابر رقم فعلی را به این دروازه‌بان شیرازی ارائه دادند به این امید که بتوانند حضور سیدحسین را در جمع نفرات خود طولانی کنند.

 

البته از آن جا که ممکن است این دروازه‌بان مسافر جام جهانی‌ باشد او هنوز به این پیشنهاد پاسخی نداده و همه چیز را به سال آتی موکول کرد اما آنچه از شواهد امر پیداست اینکه حسینی یکی از نام‌هایی است که باشگاه در اولویت برنامه‌های خود قرار داد تا حضورش را برای سال‌های آتی در استقلال تضمین کند. 

منبع : خبرورزشی


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=9428

ارسال یک پاسخ