کم‌خطرترین استقلال نیم‌فصل دوم؛ یک شوت در چارچوب

به گزارش ایران اسلامی، استقلال در بازی با گسترش فولاد خسته‌تر از آن بود که بتواند طراوت و تازگی هفته‌های قبل را به نمایش بگذارد. این، کم‌خطرترین نمایش استقلال شفر در نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم بود.

استقلال شفر در تبریز کم‌خطرترین روز خود را طی ماه‌های اخیر گذراند. بعد از حضور شفر در استقلال، آبی‌پوشان چه از لحاظ شوت و چه از نظر گلزنی در بین بهترین تیم‌های لیگ برتر قرار گرفتند. اما دیدار با گسترش خستگی و ضعف بازیکنان هجومی باعث شد تا یکی از کم‌خطرترین استقلال‌های لیگ هفدهم را ببینیم. در نیم‌فصل دوم این اولین بار بود که استقلال فقط یک شوت در چارچوب به ثبت رساند؛ و فقط ۸ شوت به سمت دروازه حریف زد.

بر اساس آمار متریکا، استقلال در بازی با ذوب‌آهن هم ۸ شوت زده بود که البته ۲ بار در چارچوب حریف قرار گرفت. دیداری که البته با شکست آبی‌پوشان همراه بود. بازی برابر سایپا که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید هم از جمله بازی‌هایی بود که استقلالی‌ها چندان در خط حمله خطرناک ظاهر نشدند.

 

در آن بازی استقلال ۷ شوت به سمت دروازه حریف زد که البته ۲ شوت در چارچوب قرار گرفت. از نظر تعداد و دقت شوت در دروازه، بازی با گسترش فولاد ضعیف‌ترین عملکرد استقلال در نیم‌فصل دوم بود. به گزارش نود، استقلال از نظر میانگین شوتزنی با ۱۲ شوت در هر بازی چهارمین تیم برتر است؛ و در زمینه شوت در چارچوب هم با میانگین ۴ شوت در هر بازی تیم چهارم است.

منبع : جام نیوز


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=19645

ارسال یک پاسخ