گردهمایی هنرمندان سرشناس در تولد محمد علی کشاورز

به گزارش خبرگزاری مهر، در ابتدای این مراسم که جمعه ۲۴ فروردین با اجرای منصور ضابطیان برگزار شد، فیلمی ۲ دقیقه‌ای از حضور محمدعلی کشاورز در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون به نمایش درآمد و پس از آن علی نصیریان بازیگر سینما و تئاتر روی صحنه آمد و گفت: خوشحالم در این جمع دوستانه و در سالنی که به نام استاد محمدعلی کشاورز نام‌گذاری شده کنار شما هستم. نصیریان با اشاره به قدرشناسی از هنرمندان پیشکسوت بیان کرد: آرزو می‌کنم محمدعلی کشاورز بتواند یک روز دیگر روی صحنه بیاید و مثل همیشه خوش بدرخشد. همچنین از بانیان این مجلس سپاسگزاری می‌کنم که به‌عنوان بخش خصوصی ورود پیدا کردند و قدرشناس هنرمندان پیشکسوت هستند. همچنین آرزو می‌کنم نمایشی که جعفر والی در دست تدارک داشت روی صحنه برود و من در رثای او که خیلی غریبانه رفت صحبت کنم. چراکه بیشترین کارهای غلامحسین ساعدی را او روی صحنه برد و من هم بازی کردم.

در ادامه مراسم نصرت‌الله وحدت بازیگر سینمای ایران و از دوستان نزدیک محمدعلی کشاورز در میان تشویق‌های پی در پی حاضران به سالن آمد و از خاطرات دوستی خود با محمدعلی کشاورز و دورانی که در جلفای اصفهان هم محله‌ای بودند، تعریف کرد. پخش فتوکلیپ از حضور محمدعلی کشاورز در کنار همکاران خود در فیلم‌ها و سریال‌های متعدد از دیگر بخش‌های این مراسم بود. پس از آن بهزاد فراهانی برای حاضران در جمع حافظ خوانی و برای محمدعلی کشاورز سلامتی و طول عمر آرزو کرد. امین تارخ بازیگر سینما از دیگر هنرمندان حاضر در این مراسم در پردیس سینمایی «شهرک» بود که همکاری‌های متعددی با محمدعلی کشاورز داشته است.

پس از پایان صحبت‌های امین تارخ، گروه سه نوازی تار، تنبک و سه تار به روی صحنه آمد و قطعاتی را اجرا کرد و امیرپدرام علیزاده مالک و مدیر پردیس سینمایی «شهرک» تابلو نوشته شده به نام محمدعلی کشاورز را به محمدعلی کشاورز تقدیم کرد و محمدعلی کشاورز کیک تولد خود را برش زد. مراسم سالروز تولد ۸۸ سالگی محمدعلی کشاورز با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری چون علی نصیریان، امین تارخ، محمود پاک نیت، داریوش اسدزاده، بهزاد فراهانی، احترام برومند، کتایون ریاحی، اصغر همت، شهره سلطانی، همایون ارشادی، اکبرعالمی، سیامک اطلسی، هرمز هدایت، اکرم محمدی، مریم امیرجلالی، آناهیتا همتی، پوری بنایی، نصرت‌الله وحدت، سیما تیرانداز، خانواده و جمعی از دوستداران این هنرمند در پردیس سینمایی «شهرک» برگزار شد.

ارسال یک پاسخ