Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/artsportal/domains/artsportal.ir/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 439
یاران قدیمی با لب خندان در راه روسیه+ عکس - پرتال فرهنگ و هنر

یاران قدیمی با لب خندان در راه روسیه+ عکس

به گزارش ایران اسلامی، اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد در ۵، ۶ سال گذشته جزو نفرات ثابت تیم ملی بوده اند و توانسته اند انتظارات اهالی فوتبال را برآورده کنند. این دو بازیکن که در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ به عنوان دو بازیکن دوملیتی ایران را انتخاب کردند و برای تیم کی روش به میدان رفتند ، در طول دوران حضورشان روزهای خوبی را با تیم ملی سپری کردند و حالا در آستانه رسیدن به دومین جام جهانی متوالی قرار دارند.

اگرچه دژاگه به دلیل مصدومیت هایی که برایش پیش آمد و قوچان نژاد به خاطر درخشش بازیکنانی مثل سردار آزمون و مهدی طارمی کمتر در بازی های گذشته تیم ملی به میدان رفتند اما کارلوس کی روش برای جام جهانی روسیه نیز به این دو مهره باتجربه و تاثیرگذار خود اعتماد کرد. حالا کی روش امیدوار است دژاگه تا قبل از جام جهانی آمادگی خود را به دست آورد و با بازوبند کاپیتانی تیم ملی مقابل حریفان قرار بگیرد.

دژاگه و قوچان نژاد که در اکثر اردوهای تیم ملی اوقات را با یکدیگر سپری می کنند، صبح امروز نیز قبل از سفر به ترکیه با لبی خندان در کنار هم راهی شدند تا روحیه خوب خود را نشان بدهند. آنها امیدوار به درخشش در دومین جام جهانی متوالی هستند و باید دید چه اتفاقاتی درباره شان رخ خواهد داد.

 

 

منبع : ورزش سه


http://www.iranieslamikhabar.ir/?p=32517

ارسال یک پاسخ